Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom opracowaliśmy szeroki wachlarz usług.  W sposób atrakcyjny, dynamiczny zaprezentujemy Twój  produkt, ofertę, reklamę, szkolenie itp. Gwarantujemy pełną obsługę począwszy  od pomysłu do realizacji,  miłą atmosferę i profesjonalną pomoc otwartą na wszelkie Twoje sugestie. Zapoznaj się z naszą ofertą reklamową bo przygotowaliśmy ją  specjalnie dla Ciebie!

 

Sami Swoi – w sieciach telewizji kablowych to dynamiczna i bogata forma reklamy, która ukaże pełnię Twoich możliwości. Sami – Swoi została opracowana specjalnie z myślą o tych,  którym zależy na szerokim zareklamowaniu swoich produktów, usług, działalności. Usługa Sami – Swoi to dwie usługi w jednym:

  • Spot reklamowy emitowany w programie RTvG - czas emisji 20 sek
  • Plansza reklamowa ukazująca się w kanale planszowym - czas emisji 15 sek

Spot reklamowy – w sieciach telewizji kablowych to bogata i rozbudowana forma reklamy dynamicznej mająca na celu  ukazanie działalności Twojej firmy w jak najszerszy sposób. Wyszukane kadry i ujęcia montowane według najnowszych technologii ukażą charakterystyczną i indywidualną  dla Ciebie specyfikę i dynamikę Twojej pracy. Praca z nami to gwarancja zaangażowania oraz profesjonalnego podejścia do każdego klienta i tematu. Podstawowy czas emisji 30 sek.

 

Plansza reklamowa statyczna – w sieciach telewizji kablowych, zaprojektowana przez naszego grafika z dużym wyczuciem estetycznym z uwzględnieniem wszelkich wskazówek zaproponowanych przez Ciebie, zawiera hasła, fotografie oraz informacje o działalności Twojej firmy.

 

Plansza reklamowa dynamiczna – w sieciach telewizji kablowych, w ciekawy i bogaty sposób zareklamuje Twoją firmę. Reklama zawiera część statyczną z danymi tele-adresowymi firmy oraz film video, który  dynamicznie ukaże zakres Twojej działalności.

 

Reklama Digital Signage w autobusach komunikacji miejskiej

 

Szukasz odbiorcy, który nie będzie musiał włączać telewizora by usłyszeć o Tobie? Ta reklama jest dla Ciebie!